Tytuł Bloga
Jak ubierać Vintage?

Noszenie ubrań w stylu vintage nigdy nie było tak popularne jak dziś; z prawie stuletnim stylem do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie w stylu vintage. Udaj się do lokalnego sklepu z używanymi rzeczami lub idź na zakupy do swojej babci. Wkrótce będziecie tworzyć idealne zespoły odzieży nowoczesnej i inspirowanej stylem retro, które spowodują omdlenie wszystkich lokalnych fashionistek.

1 Omówienie podstaw rocznika

1 Wybierz przedmioty z różnych epok. Odzież w stylu vintage, chociaż nie ma sztywnej definicji, jest powszechnie uznawana za odzież lub akcesoria wyprodukowane w latach 80. lub wcześniej. Dlatego istnieje ogromny wybór ubrań do wyboru w kategorii "vintage". Chociaż może...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Jak wybrać buty do noszenia przy sukni ślubnej?

Buty ślubne mogą zrobić lub przerwać dzień ślubu dla panny młodej. Buty nie tylko powinny pasować do panny młodej, dnia i sukienki, ale także muszą być wystarczająco wygodne, aby nosić je przez cały dzień. Lub przynajmniej przez cały czas trwania ceremonii, sesji zdjęciowych i formalności związanych z przyjmowaniem. Na szczęście znalezienie butów pasujących zarówno do ciebie, jak i do twojej sukienki jest w dzisiejszych czasach łatwe - stare zasady już nie obowiązują! Tak długo, jak zastanawiasz się nad swoim osobistym stylem i planujesz przyszłość, znalezienie idealnego buta jest dla ciebie fascynujące.

1 Wybór obuwia w zależności od potrzeb

1 Wybierz but, który...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Jak uzyskać dostęp do sukienki?

Przystosowanie może być trudne. Ciężko jest znaleźć to idealne akcesorium, które doda do twojego wyglądu, ale nie przytłacza go. Kiedy zaczynasz dodawać biżuterię, buty i torebki do równania, nagle staje się o wiele więcej czynników do twojego stroju. Akcesorium nie jest nauką, ale istnieją pewne wytyczne, o których możesz pamiętać, aby to ułatwić. Przede wszystkim, akcesoria do sukienki sprowadzają się do znalezienia akcesoriów, które uzupełniają i uzupełniają Twój wygląd.

1 Akcesoria do koloru twojej sukni

1 Dopasuj akcesoria do koloru sukni. Jest to jeden z najprostszych sposobów na uzyskanie dostępu. Kolor jest jednym z najważniejszych aspektów twojego stroju, a jeśli wybierzesz akcesoria,...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Jak się ubierać jak osoba popularna?

Ubieranie się jak popularna osoba nie jest nauką ścisłą. Zmienia się z roku na rok i zmienia się w zależności od grupy demograficznej. Na szczęście istnieje kilka zszywek, które pomogą ci ubierać się jak popularna osoba. Niezależnie od tego, co założysz, pamiętaj, aby objąć swoją osobowość i pozostać w kontakcie z popularnymi ludźmi.

1 Noszenie letnich zszywek

1 Nosić aktualne trendy. Pozostawanie przed krzywą jest bardzo ważne, gdy próbuje się ubierać jak popularna osoba. Z każdym sezonem zmieniają się trendy i pojawiają się nowe style. Bądź na bieżąco, przeglądając magazyny o modzie i oglądając pokazy stylu w telewizji.

2 Nosić szorty z wysokim...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1691