Tytuł Bloga
Osiem wspaniałych sposobów na znalezienie sukienki dopasowanej do kształtu ciała

Fishtail lub spódnica typu A? Ballgown czy pochwa? Satynowa lub rozciągliwa koronka? Poszukiwanie idealnej sukni ślubnej, która będzie pasować do Twojego kształtu, może być przytłaczające i wyczerpujące.

Jednak, według Lili Rich z Robiny w Queensland, warto poświęcić czas, aby wydobyć suknię, która dobrze pasuje i schlebia ci kształt.
Oblubienica chce się upewnić, że podkreśla jej najlepsze rysy w swoim dniu i jest wygodna w sukni, którą będzie nosić przez wiele godzin. Dla mnie najlepszą rzeczą w pomaganiu narzeczonym w wyborze sukien jest ich suknia, która rozświetla ich twarz i sprawia, że czują się piękne i magiczne ".

Bądź otwarty na inne style
Czas na...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Nie masz na sobie białego? Kolorystyczne znaczenia nieślubnych sukni ślubnych

Choć suknie białe i kości słoniowej wciąż stanowią większość noszonych przez współczesne panny młode, dostępna jest większa różnorodność kolorów niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeśli więc zastanawiasz się nad odejściem od tradycji, przyjrzyj się najpopularniejszym alternatywnym kolorom sukni ślubnej i temu, co mają na myśli ... Twój ulubiony kolor może być po prostu idealny do przekazywania twoich uczuć lub osobowości w wielkim dniu!

Suknie Ślubne vio Veaul


kość słoniowa

Wszyscy wiemy, że biel jest kojarzona z niewinnością i czystością, dlatego stała się tradycyjnym kolorem dla panny młodej do noszenia w dniu ślubu. Jego symbolika jest również powodem, dla którego nadal jest popularnym wyborem do dziś, z kością...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Jak zgarnąć suknię ślubną?

Chociaż większość sukien ślubnych nie pojawia się automatycznie, ważne jest, aby po ceremonii krzątać się po sukni ślubnej. Krzątanina ściąga tył sukienki z ziemi, aby nie uległa zabrudzeniu, pozwala pannie młodej na swobodne poruszanie się po ceremonii i łagodzi strach przed potknięciem się przez długi pociąg. Istnieje kilka rodzajów krzątaniny, z których każda wygląda nieco inaczej, ale przynosi korzyść osobie noszącej strój w taki sam podstawowy sposób. Oto kilka opcji dodawania zgiełku do twojej sukni ślubnej.

1 Tworzenie regularnego (lub tradycyjnego) gwaru

1 Zdecyduj, czy podoba Ci się zwykły zgiełk. Z regularnym zgiełkiem koniec pociągu jest złożony pod tyłem sukienki. Tworzy to...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Jak się ubrać na swój typ ciała?

Kobiety są w różnych kształtach i rozmiarach, więc jak znaleźć ubrania, które pochlebiają określony typ ciała? Kluczem jest poznanie swoich proporcji i wykorzystanie mody do podkreślenia swoich najlepszych cech - i ukrywania wszystkiego innego!

1 Identyfikacja Twojego typu ciała

1 Określ, jaki kształt ma twoje ciało. Zwróć uwagę na swoje krzywe. Zobacz, jak łączą twój biust, talię i biodra.
Poniższe typy ciała opisują ciała kobiet, a nie dziewczyny, która nie przeszła okresu dojrzewania. Chociaż czasami jest możliwe określenie typu ciała przed dojrzałością, to dopiero po wyhodowaniu biustu, bioder itd. Stanie się to oczywiste.
Zmierz rozmiary biustu, talii i bioder. W zależności od wielkości każdej...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1697