Tytuł Bloga
Krętny i wygodny: pięć wskazówek dotyczących polowania na sukienki dla panien młodych w rozmiarze plus

Oprócz małżeństwa z miłością swojego życia, podczas planowania ślubu jest kilka rzeczy, które wywołują tyle samo oczekiwania, co znalezienie wymarzonej sukienki. Oto kilka wskazówek dla panien młodych w rozmiarze plus.

Ważne jest, aby każda kobieta znalazła odpowiednią sukienkę, aby były wygodne w ciągu dnia i mogły się dobrze bawić bez obaw.

"Pamiętaj - ta sukienka będzie na wszystkich twoich zdjęciach, więc znalezienie odpowiedniej sukienki przyczynia się do twoich szczęśliwych wspomnień podczas przeglądania wszystkich Twoich zdjęć."

Przebywanie w kilkudziesięciu sklepach z ubraniami, zajmowanie się ciasnymi pokojami do przebrania i szukanie w sklepie każdej możliwej garderoby jest wyczerpujące, ale dla bardziej zakochanych kobiet może być...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Kochanie, łódka, szufelka? Dekolty sukni ślubnej wyjaśnione

Częścią tajemnicy znalezienia najbardziej pochlebnej sukni ślubnej jest ustalenie, który dekolt najlepiej pasuje do kształtu ciała - ale który to jest? Halterneck lub scoop? Kochanie z łódki?I chociaż możesz mieć całą tablicę na Pintereście wypełnioną inspiracją weselną, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że wymarzona suknia ślubna może nie pasować do Twojego kształtu ciała.Oprócz oferowania sukienek na stronie, panny młode są również w stanie zaprojektować własne suknie z pomocą zespołu Veaul.

Tutaj, Veaul oferuje jedne z najbardziej popularnych dekoltów dla narzeczonych i które są najbardziej pochlebne dla kobiet wszystkich kształtach i rozmiarach.

Kochanie

Romantyczny i klasyczny, to zdecydowanie najbardziej popularny dekolt z narzeczonymi....

Pokaż całość (0 komentarzy)
Wyjaśnione kształty sukni ślubnych

Nie wiesz, jaka jest różnica między trąbką a suknią ślubną w stylu syreny? Oto siedem głównych kształtów sukni ślubnych i ich definicje.

Linia A

Sukienki w kształcie linii A wychodzą z bioder i stopniowo rozszerzają się w kierunku brzegu, tworząc w zasadzie sylwetkę przypominającą literę A.

Syrenka / fit-and-flare

Suknia ślubna typu syrena lub suknia ślubna typu "fit-and-flare" jest wyjątkowo dopasowana, a następnie rozkloszowana na kolanach. Ten kształt jest często przesadzony grubym, płynącym materiałem kaskadowym od kolan i rozszerzającym się na zewnątrz.

Suknie Ślubne Syrena vio Veaul

 

Suknia balowa

Suknia ślubna suknia balowa ma pełną spódnicę w kształcie dzwonu i dopasowany gorset. Ten kształt sukni jest często osiągany...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Jak idealnie dopasować sukienki druhen do sukni ślubnej

Znalezienie idealnej sukni ślubnej może być OGROMNĄ misją, ale wierzcie lub nie, wybór idealnych sukienek dla druhen z tym może być jeszcze trudniejsza - w końcu trzeba wziąć o wiele więcej niż własne gusta i ciało kształtować pod uwagę.

Zawsze dobrze jest wybrać własną suknię ślubną przed zakupami sukien druhen
Twoja suknia będzie stanowić dobrą bazę dla rodzaju "historii", którą chcesz stworzyć dla siebie i dla swojej ślubnej imprezy

Na przykład, jeśli wybrałeś wytworną suknię inspirowaną Grace Kelly, jej ogólny styl będzie stanowił podstawę sukien druhny, która najprawdopodobniej będzie pasować do klasycznej stylizacji twojej sukni.

Jeśli masz na sobie klasyczną księżniczkę balową ...

Więc zdecydowałaś...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1314