Tytuł Bloga
Akcesoria dla nowożeńców: 10 nakazów i zakazów

Jeśli chodzi o Twój wielki dzień, ważne są nawet najmniejsze detale. Akcesoria dla nowożeńców mogą sprawić, że twój strój będzie wyglądał inaczej, a jeśli wybierzesz go dobrze, może sprawić, że Twój ślubny wygląd nabierze zupełnie nowego piękna.

Oto 10 rzeczy do zrobienia - lub uniknięcia - przy wyborze akcesoriów ślubnych.

Obchodź się ze swoją suknią ślubną

Twoja suknia ślubna jest w gruncie rzeczy gwiazdą twojego ślubnego stroju, a twoja suknia będzie dyktować każdą podejmowaną przez Ciebie decyzję dodatkową. Każdy wybrany dodatek powinien pasować do sukni ślubnej, zamiast konkurować z nią o uwagę.

Przy wyborze akcesoriów dla nowożeńców najlepiej poczekać, aż osiądziesz na sukience, w...

Pokaż całość (0 komentarzy)
9 zimowych porad ślubnych, aby zapewnić Ci ciepło i wygodę

Ryzykując brzmiące jak slogan telewizyjny, który nigdy nie jest powiedziany w serialu, nadchodzi zima. Ale tylko dlatego, że dni stają się coraz zimniejsze, nie oznacza, że życie się zatrzymuje. Nadal musimy iść do pracy, a niektórzy z nas nadal mają śluby do planowania lub uczestnictwa!

Jedną z rzeczy, których jeszcze nie do końca poznaliśmy, jest sposób ubierania się odpowiednio do pogody. Podczas gdy faceci mogą włożyć garnitur i krawat i być wystarczająco wygodnym, istnieje bardzo niewiele oficjalnych sukienek, które mogą również ściągać pończochy i buty. A czasami kurtki po prostu nie kroją go w chłodniejsze miesiące.

Jeśli organizujesz zimowe wesele i martwisz...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Druhna sukienki dla wszystkich kształtów ciała?

Od gigantycznych dmuchanych rękawów po niepochlebne kolory, większość z nas słyszała kilka przerażających opowieści o poważnych brzydkich strojach druhny, które kobiety musiały znosić na weselach przez lata.

brides need to be attentive to the body shapes of their bridesmaids so they feeling their most beautiful at the wedding.
A happy bride needs happy bridesmaids. If they feel overly self-conscious, they won’t be as attentive to their bride and they won’t look happy in the photos either, which are a big financial investment and last a lifetime.
Brides need to think about whether their bridesmaids will be reasonably comfortable in what they are wearing.

Here...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Suknie druhny, które faktycznie MOŻE być noszone ponownie

Każda panna młoda mówi do każdej druhny, kiedy wybierają sukienkę: "Możesz to znowu całkowicie nosić!" I pomimo tego, że 100% panny młode to powiedzą, badania wskazują (tylko żart - nie ma badań, tylko całkiem niezłe przeczucie!), że prawie wszystkie druhen już nigdy nie będą nosić sukienki.

Jako oblubienica, prawdopodobnie masz wystarczająco dużo do przemyślenia, nie martwiąc się, że kupujesz kilka sukienek druhen, które już nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jeśli szukasz wszystkiego, to nie musisz się tym martwić, ale jeśli prosisz druzyny o zapłacenie za własne sukienki, to bardzo fajny pomysł, aby uzyskać dla nich coś bardziej uniwersalnego.

Byłoby wspaniale, gdyby twoja...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1686