Tytuł Bloga
Prysznic dla nowożeńców do zapamiętania

Prysznic weselny to rytuał przedślubny, w którym bliskie krewniaczki i przyjaciele panny młodej zbierają się na imprezę na jej cześć i tradycyjnie przynoszą prezenty, aby przygotować ją do życia małżeńskiego. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat etykiety dla panny młodej.

Prysznice ślubne: czym one są?

Tradycja prysznica dla nowożeńców sięga XVI wieku, kiedy narzeczonych, których nie było stać na posag, dostawano prezenty od krewnych i znajomych, więc mogła mieć gotówkę i artykuły gospodarstwa domowego, aby pomóc jej założyć swój dom.

Jednak w dzisiejszych czasach wiele narzeczonych może już mieszkać ze swoim współmałżonkiem i mieć wszystkie niezbędne artykuły gospodarstwa domowego, więc tradycja organizowania...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Ile czasu potrzebuję do pracy na mój ślub?

Często widzę to pytanie na forach ślubnych i trochę o tym myślałem, zanim nadszedł mój ślub. Oto Twój przewodnik na temat tego, ile czasu wolnego będziesz potrzebował, aby być wystarczająco wystudzonym i na dodatek do wszystkich zadań weselnych i sprawić, że lista rzeczy do zrobienia jest odprawiona.


Jest kilka rzeczy, które będą brać pod uwagę twój wybór:


Twój miesiąc miodowy:


Czy odwiedzisz miesiąc miodowy po ślubie, czy zamiast tego będziesz miał mini-księżyca lub staycation? Będzie to miało bezpośredni wpływ na to, ile masz czasu na ślub, w zależności od pakietu dla nowożeńców. Może chcesz tylko kilka dni, może chcesz cały miesiąc. Rozważ to...


Pokaż całość (0 komentarzy)
Biżuteria ślubna

Więc wybrałeś fotografa ślubnego, suknię ślubną, kwiaty i fryzurę ślubną, ale co z twoją biżuterią ślubną? Przy zakupie biżuterii ślubnej jest tak wiele możliwości, jednak istnieją pewne złote zasady, które powinny zostać zastosowane, co pomoże ci zawęzić opcje.

Oto kilka porad akcesoriów ślubnych, które zapewnią Ci wygląd absolutnie wspaniały, idąc po przejściu, aby powiedzieć, że robię!

Styl sukni ślubnej

Przede wszystkim - wybierz najpierw suknię, a następnie wybierz biżuterię ślubną, aby ją uzupełnić. Czy suknia jest tradycyjna, nowoczesna, prosta i płynna, stara czy romantyczna? Twoja biżuteria powinna odzwierciedlać twój wygląd i styl. Na przykład, jeśli masz nowoczesną sukienkę, spróbuj wybrać akcesoria z nowoczesną...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Wszystko, co musisz wiedzieć o ceremonii rozgrzania pierścienia

Posiadanie ceremonii rozgrzania pierścienia to wspaniały sposób na włączenie gości i umożliwienie im aktywnego uczestnictwa w dniu ślubu. Doda jeszcze więcej znaczeń do pierścieni, które ty i twój współmałżonek będziecie nosić każdego dnia. Oto, o co w tym wszystkim chodzi:

Co to jest ceremonia rozgrzania pierścienia?


Ceremonia rozgrzania pierścienia daje gościom weselnym okazję do trzymania się weselnych zespołów i życzy powodzenia w małżeństwie. Każdy z gości krótko przytrzyma twoje pierścienie przed ceremonią lub w jej trakcie i poświęci chwilę, by obdarzyć ich błogosławieństwem.

Jest to znaczący sposób na zaangażowanie wszystkich gości w ceremonię i sprawia, że wasze zespoły weselne są o wiele bardziej...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1690