Tytuł Bloga
Druhna sukienki dla wszystkich kształtów ciała?

Od gigantycznych dmuchanych rękawów po niepochlebne kolory, większość z nas słyszała kilka przerażających opowieści o poważnych brzydkich strojach druhny, które kobiety musiały znosić na weselach przez lata.

brides need to be attentive to the body shapes of their bridesmaids so they feeling their most beautiful at the wedding.
A happy bride needs happy bridesmaids. If they feel overly self-conscious, they won’t be as attentive to their bride and they won’t look happy in the photos either, which are a big financial investment and last a lifetime.
Brides need to think about whether their bridesmaids will be reasonably comfortable in what they are wearing.

Here...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Suknie druhny, które faktycznie MOŻE być noszone ponownie

Każda panna młoda mówi do każdej druhny, kiedy wybierają sukienkę: "Możesz to znowu całkowicie nosić!" I pomimo tego, że 100% panny młode to powiedzą, badania wskazują (tylko żart - nie ma badań, tylko całkiem niezłe przeczucie!), że prawie wszystkie druhen już nigdy nie będą nosić sukienki.

Jako oblubienica, prawdopodobnie masz wystarczająco dużo do przemyślenia, nie martwiąc się, że kupujesz kilka sukienek druhen, które już nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jeśli szukasz wszystkiego, to nie musisz się tym martwić, ale jeśli prosisz druzyny o zapłacenie za własne sukienki, to bardzo fajny pomysł, aby uzyskać dla nich coś bardziej uniwersalnego.

Byłoby wspaniale, gdyby twoja...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Białe ślubne buty

Ślubne buty z kości słoniowej nadal są najbardziej popularną opcją obuwia ślubnego, a zaraz za nią białe buty ślubne. Jednak najnowszy trend w przypadku metalicznych lub kolorowych butów na buty oznacza, że więcej panien młodych odwraca się od tradycji dopasowywania butów do sukni ślubnej w poszukiwaniu czegoś innego.

Oto cztery opcje kolorystyczne obuwia ślubnego:

Dlaczego warto kupować białe buty ślubne?
Jeśli kupiłeś klasyczną białą suknię ślubną, prawdopodobnie łatwiej będzie Ci znaleźć buty, które pasują, niż gdybyś wybrała sukienkę z kości słoniowej. Jednak nadal opłaca się wziąć ze sobą próbkę materiałów do produkcji sukni ślubnych, ponieważ może być dość duża różnica między białymi, szczególnie...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Buty ślubne na wysokim obcasie

Buty ślubne z wysokim obcasem są popularne wśród narzeczonych na całym świecie. Dodają elegancji i uroku Twojemu strojowi, wydłużając nogi i dodając wzrost, który przydaje się, gdy masz żonę z wysokim mężczyzną. Często narzeczone zazwyczaj nie noszą wysokich obcasów, które chcą zrobić coś wyjątkowego w dniu ślubu i wypróbować buty na obcasie, ale może to wymagać pewnych ćwiczeń i przygotowania.
Te siedem wskazówek pomoże Ci nosić swoje wysokie obcasy ze stylem:

Ogranicz swoją wysokość pięty
Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do noszenia wysokich obcasów, skakanie prosto w sześcienne szpilki będzie cię utykało pod koniec ceremonii. Bądź realistą na temat tego, co możesz nosić i...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 537