Tytuł Bloga
Wyjaśnione kształty sukni ślubnych

Nie wiesz, jaka jest różnica między trąbką a suknią ślubną w stylu syreny? Oto siedem głównych kształtów sukni ślubnych i ich definicje.

Linia A

Sukienki w kształcie linii A wychodzą z bioder i stopniowo rozszerzają się w kierunku brzegu, tworząc w zasadzie sylwetkę przypominającą literę A.

Syrenka / fit-and-flare

Suknia ślubna typu syrena lub suknia ślubna typu "fit-and-flare" jest wyjątkowo dopasowana, a następnie rozkloszowana na kolanach. Ten kształt jest często przesadzony grubym, płynącym materiałem kaskadowym od kolan i rozszerzającym się na zewnątrz.

Suknie Ślubne Syrena vio Veaul

 

Suknia balowa

Suknia ślubna suknia balowa ma pełną spódnicę w kształcie dzwonu i dopasowany gorset. Ten kształt sukni jest często osiągany za pomocą wielu warstw tiulu i tkaniny, aby stworzyć pełnię spódnicy.

Trąbka

Suknia ślubna w kształcie trąbki jest dopasowana od biustu do połowy uda, a spódnica rozchyla się na zewnątrz od połowy uda.

Osłona

Suknia płaszcza to taka, która podąża za twoim naturalnym kształtem ciała. Oznacza to, że nie ma żadnej dodatkowej tkaniny, aby stworzyć objętość, jednak delikatnie rozjaśnia się nieco w kierunku brzegu.

Imperium

Suknia ślubna w stylu empire to taka, która ma podwyższoną talię, która leży tuż pod biustem. Tkanina pod biustem osadza się prosto na podłodze z miękką objętością.

Eleganckie Kość Słoniowa Przebili Suknie Ślubne 2018 Imperium Wysokiej Szyi Długie Rękawy Frezowanie Z Koronki Trenem Kaplica Wzburzyć

Suknie Ślubne Imperium vio Veaul

Długość herbaty

Suknia ślubna o długości do herbaty jest w zasadzie krótką suknią ślubną, której brzeg zwykle kończy się tuż nad kostkami. Suknia ślubna o długości do herbaty charakteryzuje się zaciśniętą w talii i rozszerzoną spódnicą w stylu lat 50. (co w gruncie rzeczy jest przesadną sylwetką linii A).

 

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1692