Tytuł Bloga
Kochanie, łódka, szufelka? Dekolty sukni ślubnej wyjaśnione

Częścią tajemnicy znalezienia najbardziej pochlebnej sukni ślubnej jest ustalenie, który dekolt najlepiej pasuje do kształtu ciała - ale który to jest? Halterneck lub scoop? Kochanie z łódki?I chociaż możesz mieć całą tablicę na Pintereście wypełnioną inspiracją weselną, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że wymarzona suknia ślubna może nie pasować do Twojego kształtu ciała.Oprócz oferowania sukienek na stronie, panny młode są również w stanie zaprojektować własne suknie z pomocą zespołu Veaul.

Tutaj, Veaul oferuje jedne z najbardziej popularnych dekoltów dla narzeczonych i które są najbardziej pochlebne dla kobiet wszystkich kształtach i rozmiarach.

Kochanie

Romantyczny i klasyczny, to zdecydowanie najbardziej popularny dekolt z narzeczonymi. Działa najlepiej w przypadku kobiet średnio i dobrze obdarowanych. Tylko upewnij się, że pokazujesz odpowiednią ilość dekoltu: nie za dużo, nie za mało.

Suknie Ślubne Kochanie vio Veaul

 

Bez ramiączek

Inna popularna opcja, ten dekolt jest idealny do pokazania ślicznych obojczyków i pięknych naszyjników. Jeśli jesteś świadomy swoich ramion, ale nadal doceniasz linię bez ramiączek, możesz wybrać bolerko lub czarującą stułę, by ukryć.

Szyja Łodzi

Łódka zapewnia dodatkowe krycie i jest eleganckim wyborem na tradycyjne wesela. Można go sparować z krótkimi lub długimi rękawami. Najlepiej jednak tego unikać, jeśli jesteś dobrze wyposażony, ponieważ sprawi, że będziesz wyglądać ciężko na wierzchu. Nie zaleca się również, jeśli masz krótką szyję lub podwójny podbródek, ponieważ zwróci to uwagę na tę konkretną część ciała.

kantar

To świetny wybór, jeśli chcesz zaakcentować swoje kształty i jest idealny dla wysokich i szerokich narzeczonych. Jeśli jesteś świadomy swoich ramion, prawdopodobnie jest to dekolt, z którego możesz się odsunąć, ponieważ może sprawić, że będziesz wyglądać szerzej niż w rzeczywistości.

Off-the-shoulder

Ten seksowny dekolt jest idealny dla panny młodych, które chcą błyskać skórę w dniu ślubu i pochlebia na większości postaci, ale najlepiej unikać kobiet o szerokich ramionach i pełnych ramionach.

Jedno ramię

Jest to współczesny wybór i dobrze pasuje do kształtu gruszki lub większych popiersi. Podkreśla również obojczyk, więc najlepiej go unikać, jeśli masz szerokie ramiona lub ciężkie ramiona.

Szufelka

Ogólnie rzecz biorąc, nie można pomylić z dekoltem miarowym - pokazuje się obojczyk i może wydłużyć szyję. Może również stworzyć piękny kształt klepsydry, ponieważ tworzy również zrównoważony wygląd między górnymi i dolnymi ciałami.

V-Szyja

Suknie Ślubne V-Szyja vio Veaul

Od subtelnie seksownych po nisko i pogrążone w szyku, dekolty w kształcie V są świetną opcją dla większości kobiet, ponieważ mogą stworzyć dłuższą, szczuplejszą sylwetkę. Ta opcja podkreśla twoją twarz i wydłuża twoje ciało, gdy przyciąga wzrok w dół. Jeśli chcesz mieć dość niski dekolt, ale jesteś samoświadomy, możesz rozważyć głęboki dekolt w szpic z czystymi koronkami z przodu.

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1693