Tytuł Bloga
Jak wybrać suknię ślubną dla swojego typu ciała?

Twój ślub jest szczególnym dniem i zawsze będziesz go pamiętać. Zapamiętasz też sukienkę; będzie na zdjęciach oraz w umyśle twojego i współmałżonka. Dlatego ważne jest, aby wybrać suknię ślubną, która pasuje do Twojego ciała. Kiedy poznasz swój kształt ciała, nadszedł czas, aby wybrać tę sukienkę.

1 Sprawdź kształt swojego ciała. Jeśli masz kształt gruszki (trójkątny), ramiona będą cieńsze niż biodra. Popraw swój dekolt i ukryj biodra.

2 Idź z głębokim dekoltem. Głębokie dekolty i bez ramiączek doskonale sprawdzają się w kształtowaniu sylwetki. Dekolt powinien pochlebiać ramiona i biust. Dekolty na dekolt robią podwójny obowiązek, pomagając wzmocnić dekolt i dając szansę na pochwalenie się biżuterią.

                                          suknie slubne via Veaul.com  

3 Znajdź zwężoną talię. Pasiaste talie i ukośnie obciągnięte gorsety odciągną uwagę od bioder. Jeśli idziesz z przyciętą talią, możesz wybrać prostą szarfę lub glam i dodać fantazyjne klejnoty lub beading.

4 Wybierz spódnicę linii. Rozkloszowane spódnice w kształcie linii są dobrym sposobem na zwiększenie objętości, która zmniejszy rozmiar bioder. Warstwy, falbany i tiul mogą sprawić, że Twój styl będzie wyglądał jak pop. Suknie balowe to bardzo dobry wybór, aby zmiękczyć biodra.

5 Unikaj wysokich dekoltów i pełnych spódnic. Sylwetki plisowane i syrena również nie są dla Ciebie, ponieważ sprawią, że Twoje biodra będą wyglądać na większe.

6 Sprawdź kształt swojego ciała. Masz kształt jabłka, jeśli jesteś pełny w talii, ale twoje ręce i nogi są cienkie.

7 Wybierz głęboki dekolt w stylu v. Głębokie dekolty w kształcie litery V tworzą pionową linię, która odciąży uwagę od najszerszej części talii. Idź do staników akcentowanych na dekolcie z koralikami lub upiększeń. Zdobione staniki mogą wizualnie dodawać masę do góry.

8 Wybierz wysoką talię. Wysokie obwody w talii, podobnie jak te, które znajdziesz w zaciśniętej talii, najlepiej pasują do ciała w kształcie jabłka. Wysokie talii wpadną do spódnicy, pomagając ci wydłużyć sylwetkę.

9 Wybierz opasaną spódnicę. Rozkloszowane spódnice, które zmieniają się w kształt A, odejmą ciężar w talii.

10 Unikaj sylwetki trąbek. Będą podkreślać najszerszą część ciała i przyczyniają się do wizualnego poczucia dysproporcji.

11 Sprawdź kształt swojego ciała. Jesteś klepsydrą, jeśli masz prostokątny kształt (biodra i ramiona o tej samej szerokości), ale masz wyraźną talię.

12 Idź z niskim dekoltem. Niski krój odsłania Twój dekolt i jest odpowiedni dla Twojego rodzaju klepsydry. Wybory obejmują bluzki z kantarami, szyjami i szyje kochanie.

                         suknie slubne syrena via Veaul.com

13 Wybierz niską talię w dół lub gorset. Będą one podkreślać twoje krzywe i pochwalić się twoją figurą.

14 Wybierz sylwetkę syrenki lub spódnicę trąbkową. Oba sprawdzają się na figurach z klepsydry.

15 Unikaj prostych strojów. Mogą być zbyt ciasne dla twoich zakrętów i zbyt luźne dla twojej talii. Zyski lub plisy w spódnicy mogą sprawić, że Twoje biodra będą nieproporcjonalne.

16 Szukaj sukienek, które pasują do twojej wysokości. Niektóre sukienki mają koronki lub inne rodzaje ozdób na ich spódnicach, więc upewnij się, że nie spadają w niewłaściwym miejscu.
Drobne narzeczone mogą wyglądać najlepiej w trąbach, sukniach płaszcza, strojach kolumnowych i wąskich cięciach linii A. Tekstury działają dobrze, ale unikaj ozdobnych ozdób. Unikaj również upuszczania talii i wzorów długości łydek, ponieważ sprawią, że Twoje nogi będą wyglądały na krótsze.
Wyższe panny młode mogą preferować suknie naciągnięte lub suknie płaszcza. Odpowiednie są również sukienki bez ramiączek. Zawsze upewnij się, że rękawy i spódnica są wystarczająco długie, aby uzupełnić proporcje twojego ciała.

17 Wybierz talię imperium i dopasowane elementy, jeśli masz plus. Pozwalają one sukience na przesuwanie się po ciele i definiują talię, pomagając schlebiać na zakrętach. Działa również dla kobiet o dużych rozmiarach, jeśli górna część jest odcięta tuż pod biustem, ponieważ podkreśla to twoje ciało i odciąga uwagę od tłuszczu, który możesz mieć w okolicach brzucha. Unikaj pofałdowań i przewymiarowanych i / lub niedopasowanych fartuchów, które wizualnie dodadzą wagi Twojej figurze.

18 Wybierz zakrzywiony dekolt, jeśli jesteś busty. Zakrzywiony dekolt obramuje twoją twarz i obojczyk i sprawi, że twój obszar biustu będzie wspierał. Unikaj sukienek bez ramiączek z prostymi, poziomymi dekoltami oraz tkanin z połyskiem i ruchami; sprawią, że staniesz się cięższy do góry. Idź bez ramiączek jest dla ciebie możliwy. Po prostu wybierz wbudowany gorset lub trybowanie, aby nie dopuścić do zsunięcia się sukni.

19 Wyrównaj swoje wąskie biodra za pomocą zgiełku i pełnych przeskoków. Jeśli masz zaokrągloną nogawkę, sięgnij po ściągniętą talię ze spódnicą, która luźno opada na uda i łydki.

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1313