Tytuł Bloga
Jak idealnie dopasować sukienki druhen do sukni ślubnej

Znalezienie idealnej sukni ślubnej może być OGROMNĄ misją, ale wierzcie lub nie, wybór idealnych sukienek dla druhen z tym może być jeszcze trudniejsza - w końcu trzeba wziąć o wiele więcej niż własne gusta i ciało kształtować pod uwagę.

Zawsze dobrze jest wybrać własną suknię ślubną przed zakupami sukien druhen
Twoja suknia będzie stanowić dobrą bazę dla rodzaju "historii", którą chcesz stworzyć dla siebie i dla swojej ślubnej imprezy

Na przykład, jeśli wybrałeś wytworną suknię inspirowaną Grace Kelly, jej ogólny styl będzie stanowił podstawę sukien druhny, która najprawdopodobniej będzie pasować do klasycznej stylizacji twojej sukni.

Jeśli masz na sobie klasyczną księżniczkę balową ...

Więc zdecydowałaś się przeżyć bajkowy ślubny sen i wybrałaś sukienkę dla księżniczek. Ten styl, zazwyczaj ma bardzo pełną spódnicę i jest często bez ramiączek i może być ozdobiony długim pociągiem.

sukienki z szyfonu druhna wyglądają pięknie i pasują do tego stylu sukni, ale naprawdę mogą nosić wiele stylów, ponieważ zdecydowali się na dość tradycyjną suknię. Twoje druhny mogą mieć różne kolory i długości, z paskiem lub bez.

Inną opcją może być dla twoich druhen nosić podobny styl księżniczki do ciebie, ale w różnych kolorach.

Suknie Ślubne vio Veaul

Jeśli masz na sobie formalną sukienkę

Jeśli twoja suknia jest o nowoczesnej elegancji, twoje sukienki druhny powinny być również formalne.

Możesz chcieć, aby twoje druhny nosiły długie suknie, a nie krótkie sukienki. Możesz spojrzeć na luksusowy szyfon z delikatnym połyskiem, Koronka jest zawsze bardzo miła dla oficjalnego wydarzenia. Możesz przejść ścieżką satyny i koszulki, aby zachować bardziej elegancki charakter.

Inną opcją dla druhen jest noszenie czegoś bardziej uporządkowanego w pełnej koronki.

Sukienki Dla Druhen vio Veaul

Jeśli chcesz przejść na całkowicie biały

Kiedyś tylko panna młoda nosiła białe, ale wszystkie białe przyjęcia ślubne są niewiarygodnie eleganckie, ma w sobie prawdziwy romans i elegancję.

Aby rozstawić kobiety, każdy z nich mógł nosić inne kolorowe szarfy, które wiązałyby się z twoimi kwiatami, które naprawdę wystrzeliłyby w ich sukienki.

Jeśli wybrałeś suknię o długości do herbaty

Przypomina styl ikony Audrey Hepburn, ta sukienka siedzi w połowie łydki i jest trochę bardziej zabawna i zabawna niż inne style, takie jak księżniczka suknia balowa. Jest idealny na popołudniowe przyjęcie w ogrodzie i jest dobrą okazją dla twoich druhen do noszenia czegoś bardziej zabawnego, może czegoś w odważnych kolorach w podobnej stylowej sukni do twojej.

Jeśli bierzesz ślub na plaży

Krótkie sukienki sprawdzają się najlepiej, jeśli bierzesz ślub na plaży, a sukienki twoich druhen mogą być zabawne, zalotne i trochę odrapane. Dużo miękkiego, loczonego szyfonu sprawdza się również w mniej formalnym otoczeniu, a dziewczęta mogą nosić piękne pastelowe kolory.

Jednak, jeśli pasujesz do sukienki twojej druhny z własną suknią - i ogólnym motywem ślubu - jest normą, to twój dzień ślubu i decyzja, czy trzymać się konwencji - czy też rowu - jeśli chodzi o stroje ślubne.

W końcu możesz robić, co chcesz. Nie ma żadnych zasad i to wszystko jest bardzo osobiste. Jedna panna młoda może chcieć wszystkich druhen w tej samej sukience w tym samym kolorze, podczas gdy inna panna młoda może chcieć ich w różnych fartuchach i różnych odcieniach.

"Po prostu sprowadza się to do tego, co sprawia, że jesteś szczęśliwą panną młodą!"

 

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1696