Tytuł Bloga
Buty ślubne na wysokim obcasie

Buty ślubne z wysokim obcasem są popularne wśród narzeczonych na całym świecie. Dodają elegancji i uroku Twojemu strojowi, wydłużając nogi i dodając wzrost, który przydaje się, gdy masz żonę z wysokim mężczyzną. Często narzeczone zazwyczaj nie noszą wysokich obcasów, które chcą zrobić coś wyjątkowego w dniu ślubu i wypróbować buty na obcasie, ale może to wymagać pewnych ćwiczeń i przygotowania.
Te siedem wskazówek pomoże Ci nosić swoje wysokie obcasy ze stylem:

Ogranicz swoją wysokość pięty
Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do noszenia wysokich obcasów, skakanie prosto w sześcienne szpilki będzie cię utykało pod koniec ceremonii. Bądź realistą na temat tego, co możesz nosić i pamiętaj, że będą musieli być wystarczająco wygodni, aby nosić go przez cały dzień. Jeśli zmienisz sukienkę, by pasowała do wysokich obcasów, będzie za długo, abyś wślizgnął się do mieszkania w połowie recepcji.

Buty Ślubne vio Veaul

Zabierz buty do oprawy
Biorąc rzeczywiste buty, które będziesz nosił na wesele, najlepszym sposobem, aby upewnić się, długość sukni ślubnej z pracy ze ślubnymi szpilkami, które wybrałeś. Jeśli jeszcze ich nie kupiłeś, spróbuj zabrać ze sobą parę o podobnej wielkości pięcie. To powinno uniemożliwić ci złapanie pięty w rąbek sukni i przewrócenie się w dół.

Zastanów się, po co idziesz
Jeśli masz ślub na świeżym powietrzu, prawdopodobnie utkniesz na trawniku, jeśli nosisz ostre jak brzytwa szpilki. Podobnie, możesz stworzyć piętę znaków na drewnianym parkiecie. Poszukaj szerszych obcasów lub klinów, aby uzyskać większą powierzchnię i dodatkowy komfort.

Trenuj swoje stopy i nogi
Noszenie wysokich obcasów wymaga innego sposobu chodzenia i różnych mięśni od noszenia płaskich butów. Kiedy kupujesz buty ślubne na wysokim obcasie, spróbuj zdobyć kolejną podobną parę w tym samym stylu, który możesz nosić w biurze lub na kilka nocy. Pomoże to w trenowaniu stóp i nóg, aby poradzić sobie z wysokimi obcasami, a także pokaże ci, czy w ciągu dnia będziesz mieć obolałe palce lub pęcherze.

Sprawdź wysokość swojego narzeczonego
Można to uznać za tradycjonalistę, a nawet za seksistę, ale większość narzeczonych nie chce wierzyć swoim nowym mężom na zdjęciach weselnych. To zaskakujące, jak wysokie mogą być te obcasy, więc jeśli nie ma zbyt dużej różnicy między tobą a twoim narzeczonym, upewnij się, że twoje obcasy nie zrobią cię wyższym od niego. Z drugiej strony, jeśli jesteś drobna i poślubiasz olbrzyma, wysoki obcas został stworzony właśnie dla Ciebie!

Zatańczmy
Tańcząc na wysokich obcasach można poczuć się zupełnie inaczej niż taniec w płaskich butach lub bosych stopach, więc jeśli planujesz wykonać pokaz, który zakończy pierwszy taniec z nowym mężem, upewnij się, że ćwiczysz go w butach na wysokim obcasie. Ponieważ Twoje buty zwiększają Twój wzrost, twój uścisk będzie nieco inny podczas tańca, więc dobrze jest, aby twój partner ćwiczył z tobą na wysokim obcasie.

Jak nosić buty na platformie
Obecny trend dotyczy butów ślubnych na platformach, które mogą zapewnić dużo dodatkowej wysokości przy względnym stopniu komfortu. Wyglądają fantastycznie ze współczesnymi stylizowanymi sukienkami i narzeczonymi o średnich i dużych buildach, ale zachowaj ostrożność, jeśli masz delikatną suknię vintage lub jesteś bardzo szczupłą panną młodą, ponieważ mogą wyglądać niezgrabnie i nie na miejscu.

 

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1694