Tytuł Bloga
Białe ślubne buty

Ślubne buty z kości słoniowej nadal są najbardziej popularną opcją obuwia ślubnego, a zaraz za nią białe buty ślubne. Jednak najnowszy trend w przypadku metalicznych lub kolorowych butów na buty oznacza, że więcej panien młodych odwraca się od tradycji dopasowywania butów do sukni ślubnej w poszukiwaniu czegoś innego.

Oto cztery opcje kolorystyczne obuwia ślubnego:

Dlaczego warto kupować białe buty ślubne?
Jeśli kupiłeś klasyczną białą suknię ślubną, prawdopodobnie łatwiej będzie Ci znaleźć buty, które pasują, niż gdybyś wybrała sukienkę z kości słoniowej. Jednak nadal opłaca się wziąć ze sobą próbkę materiałów do produkcji sukni ślubnych, ponieważ może być dość duża różnica między białymi, szczególnie gdy tkaniny nie pasują do siebie.

Czyste białe buty ślubne wyglądają oszałamiająco na opalonych nogach i pięknie pracują z błyszczącymi akcesoriami, takimi jak diamante czy kryształ, które są obecnie bardzo modne. Bardzo łatwo jest ufarbować białe ślubne buty po ślubie, jeśli obawiasz się, że wydasz dużo pieniędzy na białe buty, których nigdy już nie będziesz nosić.

Eleganckie 2017 10 cm / 4 inch Białe Przypadkowy PU Aplikacje Wysokie Obcasy Szpilki 10 cm Czółenka Buty Ślubne

Buty Ślubne Białe vio Veaul

 

Dlaczego warto kupić buty ślubne z kości słoniowej?
Istnieje wiele różnych odcieni kości słoniowej, więc jeśli chcesz pary butów ślubnych z kości słoniowej, które całkowicie pasują do twojej sukni, będziesz musiał robić bardzo ostrożne zakupy. Jeśli buty ślubne od projektanta ubioru są zbyt drogie lub nie są w Twoim stylu, poproś o próbkę materiału, którą możesz zabrać ze sobą, gdy szukasz butów.

Często najłatwiejszym sposobem znalezienia butów z kości słoniowej pasujących do sukienki jest posiadanie białej pary specjalnie farbowanej. Większość firm, które świadczą tę usługę, może uzyskać dokładne dopasowanie z małej próbki tkaniny. Buty ślubne z kości słoniowej są idealne z perłowymi dodatkami i ładnymi różowymi paznokciami.

Po co kupować metalowe buty ślubne?
Metallic shoes to modny wybór, który dobrze pasuje do każdej sukni ślubnej. Srebrne buty świetnie prezentują się w czystej białej sukni, a brąz i złoto uzupełniają kość słoniową. Metaliczny różowy to kobiecy, dziewczęcy wygląd, a metaliczny odcień nagiego lub łososiowego, który jest popularny wśród tancerzy, gdy chcą odciągnąć uwagę od nóg, może być dobrym sposobem na zatrzymanie gości patrzących w twarz.

Jeśli wybierzesz metalowe buty, możesz nosić te same buty, co druhny, aby stworzyć jednolity wygląd. Buty powinny dobrze współpracować z biżuterią i akcesoriami, więc jeśli nosisz złote buty, upewnij się, że nosisz złote kolczyki lub tiarę, aby zrównoważyć wygląd.

Buty Ślubne Kość Słoniowa vio Veaul

 

Po co kupować kolorowe buty ślubne?
Wiele współczesnych panny młodej widzi kolorowe buty jako sposób na dodanie zainteresowania i osobowości do swojego stroju, a najbardziej popularną opcją jest znalezienie butów w swoim akcentującym weselnym kolorze, który jest zwykle również kolorem suknie druhen.

Jeśli masz kolor we własnej sukni ślubnej, na przykład szarfę, stanik lub haft, możesz poszukać butów, które pasują do tego. Możesz również dopasować swoje buty do określonego kolorowego kwiatu w swoim bukiecie. Ostatnią opcją jest wybranie szafiru lub kobaltu i ustawienie ich jako czegoś niebieskiego.

 

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1687