Tytuł Bloga
Akcesoria dla nowożeńców: 10 nakazów i zakazów

Jeśli chodzi o Twój wielki dzień, ważne są nawet najmniejsze detale. Akcesoria dla nowożeńców mogą sprawić, że twój strój będzie wyglądał inaczej, a jeśli wybierzesz go dobrze, może sprawić, że Twój ślubny wygląd będzie zupełnie nowy.

Oto 10 rzeczy do zrobienia - lub uniknięcia - przy wyborze akcesoriów ślubnych.

Dos
Obchodź się ze swoją suknią ślubną

Twoja suknia ślubna jest przede wszystkim gwiazdą twojego ślubnego stroju, a twoja suknia będzie dyktować każdą podejmowaną przez Ciebie decyzję dodatkową. Każdy wybrany dodatek powinien pasować do twojej sukni ślubnej, zamiast konkurować z nią o uwagę.

Przy wyborze akcesoriów dla nowożeńców najlepiej poczekać, aż osiądziesz na sukience, w ten sposób możesz wybrać elementy, które najlepiej podkreślą twoją piękną suknię.

Staraj się, aby wygląd był spójny

Podczas wybierania akcesoriów dla nowożeńców, takich jak stroiki, biżuteria, kwiatowe korony, paski, bolerka, sprzęgła, szale, buty i welon, należy pamiętać, że łączą one ogólny wygląd. Podczas gdy każda z wybranych części może być piękna i piękna na swój sposób, ważne jest, aby wszystkie one się uzupełniały.

Twoje akcesoria powinny nie tylko pasować do sukienki, ale także ogólny motyw Twojego ślubu i wygląd ślubny. Na przykład, jeśli masz zamiar nosić elegancko ubraną suknię z niewielkim upiększeniem lub bez ozdoby, oczywiście tiara pełna diamentów i kryształów nie będzie pasowała do tego, na co masz ochotę.

Biżuteria Ślubna Vio Veaul

Skup się na swoich funkcjach, a nie tylko na trendach

Najlepiej jest wybrać akcesoria dla nowożeńców, które poprawią Twoje funkcje, a także uzupełnią ubranie, zamiast nosić akcesoria, które obecnie są modne, ale mogą nie pasować do ciebie lub twojej fryzury i ubierać się bardzo dobrze. Na przykład, jeśli chodzi o wybór biżuterii, para kolczyków upuszczających może wydłużyć okrągły kształt twarzy, a naszyjnik w kształcie chokera działa dobrze z twarzą w kształcie serca.

Może być trudno oprzeć się urokowi akcesorium, które lubisz, lub nosić coś, co jest bardzo "na topie", jednak jeśli nie pasuje do twojego stroju lub jego wyglądu fizycznego, najlepiej go nie nosić.

Dodatkowo, tendencja koncentruje się na najnowszych utworach, podczas gdy klasyczne utwory przetrwają próbę czasu. Starannie rozważ wygląd, zanim wybierzesz modne akcesoria.

Mieć otwarty umysł

Możesz myśleć, że nie chcesz zasłony, ale możesz zmienić zdanie w momencie, w którym spróbujesz. A może nie lubisz bardzo mocno błyszczeć, ale zakochujesz się w iskrzącym się, ozdobionym pasie, który możesz nosić ze swoją sukienką.

Ważne jest, aby zachować otwarty umysł przy wyborze akcesoriów dla nowożeńców, ponieważ możesz być mile zaskoczony. W ten sposób możesz znaleźć coś, czego normalnie nigdy byś nie pomyślał, bardzo dobrze pasuje do twojego stroju.

Wypróbuj wszystko przed wielkim dniem

Koniecznie wypróbuj wszystko przed dniem ślubu, ponieważ nie chcesz zdawać sobie sprawy, że drogie kolczyki, które kupiłeś, nie działają z twoją suknią ślubną i fryzurą.

Weź pod uwagę wszystkie elementy przy zakupie akcesoriów ślubnych, a potem spróbuj wszystkiego, butów, biżuterii, sukienki, welonu, nakryć głowy, pasków, a nawet bielizny! Ważne jest, aby zapobiegać niepotrzebnym problemom związanym z dniem ślubu, wiedząc z góry, że wybrane akcesoria pasują do siebie i pasują do Ciebie.

Nie zezwalaj
Nie kupuj akcesoriów zbyt późno

Nie planując naprzód, można znaleźć się w ogórkach w drogocennych tygodniach i dniach przed ślubem. Idealne kolczyki mogą być niedostępne w magazynie i potrzebować tygodni na przybycie; możesz znienawidzić fryzjera i żałować, że masz jeszcze miesiąc lub dwa, aby go wyhodować, a może kupiłeś buty zaledwie kilka dni przed ślubem i nie zdołasz ich przełamać na czas. Potencjalne niebezpieczeństwa pozostawienia czegokolwiek związanego z weselem, a nie tylko akcesoriów, do ostatniej chwili są zbyt wielkie, by zaryzykować w jednym z najważniejszych dni w twoim życiu.

Nie zapomnij o swoich stopach i paznokciach

Zawsze jest szansa, że Twój fotograf może chcieć zrobić zdjęcie swojego wspaniałego pierścienia, więc jeśli uważasz, że obiektyw będzie się zbliżał do Twoich kończyn, pamiętaj, aby je polerować i wypolerować najlepiej jak potrafisz!
Należy pamiętać o odcieniu opalenizny, kolorze sukienki, kolorze włosów, sukienkach dla druhen, bukiecie i stylu makijażu przy wyborze paznokci. Wiele panny młodej wybiera różowy róż, francuski manicure, białe lub miękkie nago, jednak jeśli odważny kolor będzie pasował do twoich kwiatów lub szminki, to idź do niego!

Biżuteria Ślubna Vio Veaul

 

Nie mieszaj się

Aktualne trendy dla nowożeńców sprawiają, że wielu projektantów eksperymentuje z różnymi tkaninami, teksturami i upięknieniami, jednak dla niektórych panien młodych idących tą ścieżką bardzo łatwo można skręcić w złym kierunku.

Jeśli wybrana sukienka i welon wykorzystuje mieszaninę tkanin i faktur, takich jak koronki, zawiłe wzory i mnóstwo ozdób, może wystarczyć, aby sukienka była gadająca, zamiast noszenia akcesoriów dla dobra tego.

Dodatkowo, jeśli kolczyki, które wybrałeś, są srebrne, naszyjnik z różowego złota prawdopodobnie nie będzie pasował. Podobnie, jeśli twoja suknia ślubna ma perłowe upiększenie, może się okazać, że prosta bransoletka ozdobiona perłami może sprawniej działać, niż mankiet smagany kryształkami i cyrkoniami.

Nie nadużywaj więcej

"Zanim wyjdziesz z domu, spojrzysz w lustro i zdejmiesz jedną rzecz", są słowa porady od niesławnego projektanta mody Coco Chanel i ma rację. Panny młode mogą łatwo ulec nadmiernej ekscytacji podczas wyboru akcesoriów, dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę wiele czynników przed przesunięciem karty kredytowej.

Unikaj nadmiernej apertyzacji, biorąc po pierwsze pod uwagę styl wykończenia sukni. Jeśli twoja suknia jest dość błyszcząca i ozdobiona kryształkami i dżetów, możesz znaleźć parę kolczyków wystarczającą, w przeciwieństwie do stawiania na naszyjniku, główce i bransoletce.

Po drugie, doskonal się w podstawowych elementach, które naprawdę chcesz nosić. Jeśli naprawdę chcesz nosić tiarę, może się okazać, że tylko twoje zaręczyny i obrączki w połączeniu z bransoletką będą dobrze pasowały do ​​Twojego wyglądu, lub jeśli naprawdę masz serce na pochlebnym naszyjniku, możesz pominąć nakrycie głowy.

Oczywiście, w zależności od wyboru elementów i stylu, mieszanka różnych akcesoriów może działać pięknie, ale mniej znaczy zwykle więcej.

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 1031